Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefonvonalon (adsl) beérkező...

Telefonvonalon (adsl) beérkező vezetékes internetet (t-home) hogyan lehet megosztani a ház több szobájában?

Figyelt kérdés
Adtak egy modemet, és 3 méter hosszú vezetéket ami elér az íróasztalig. Csakhogy ez nem az én szobámban van, és nem én használom. Hogy lehet megoldani hogy én is tudjam használni a saját szobámban, a saját számítógépemen? Vagy az adsl-t nem lehet megosztani? (mobil internetet próbáltam, lassú és gigabájt korlátos, úgyhogy lemondtam)
2014. jan. 18. 17:01
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
Wifi routerrel, lehet, hogy a modem is képes a wifire, az nem feltétlenül fogja besugározni az egész házat, de egy jó részét igen. (Egy 60 nm-es emelets családi házat 2 router bőven lefed - 5-7 méterig kint is van wifi.)
2014. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Veszel egy routert és azzal szétosztod. Wifi router esetén kell egy wifi kártya a te gépedbe, sima vezetékes eszköz esetén ez nem kell viszont kell kábelezni, ami nem drága, de nem is túl szép :)
2014. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ilyesmit kell összeraknod :


[link]

2014. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!