Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez megint valami újítás?

Ez megint valami újítás?

Figyelt kérdés
Facebook-on, eddig amikor üzenetet váltottam ismerőseimmel a rendes levelezést, mint olyat használtam. Most ha rákattintok egy üzenetre, chat ablakban ugrik fel. Eddig nem történt ilyen, mivel én amúgy sem szeretem a chat ablak használatát, ritkán is vagyok bejelentkezve. Szóval ez megint valami újítás? Vagy csak vacakol a facebook? Engem zavar a chat ablak, szóval ha van rá mód vagy lehetőség visszaállítanám. Válaszokat előre is köszönöm! :)

2014. jan. 17. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Már egy jó ideje ilyen nekem is.

Azt tudod csinálni esetleg, hogyha már váltottatok üzenetet, akkor az Üzenetek részen belül tudsz "normálisan" levelet írni neki.

Ill., szintén itt az Üzenetekben, jobb oldalt felül kattints arra, hogy Új üzenet és a címzetthez kezd begépelni a nevet és a fb elkezdi felajánlgatni, hogy kinek is szeretnél üzenetet írni :)

2014. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A jobb alsó sarokban kapcsold ki a chat-et, akkor nem ugrik fel. Ha már bejött az üzenőfal, akkor akár vissza is kapcsolhatod a chat-et (ha azt akarod, hogy lássák, hogy a gépnél vagy).
2014. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Megoldódott a helyzet!
2014. jan. 17. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy pedig, amikor felugrik a chat ablak, ott a kis fogaskerékre kattints a jobb felső sarokban, tehát beállítások és mindjárt a legfelső, hogy "teljes beszélgetés megtekintése" szövegre katt és máris bejön a teljes képernyős párbeszéd
2014. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! :)
2014. jan. 22. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!