Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Metin2-höz hasonló játékot...

Metin2-höz hasonló játékot mondanátok?

Figyelt kérdés
A haverommal régen metineztünk,és már meguntuk és szeretnénk egy másik játékkal játszani ami ahoz hasonló,DE:ne legyen animés,nyitott világú legyen,fejlődős,cuccszerzős.Aion,Eve,Tera-t nemondjátok,az animés,nemetetszik.

2014. jan. 17. 09:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Túlságosan válogatsz :) Amúgy ha már itt tartunk; akkro tisztában vagy azzal, hogy mit jelent az anime? Segítek: japán rajzfilm. Szerinted amiket felsoroltam, azokból készült japán rajzfilm? Kétlem. Amire te gondolsz, az a "fantasztikus" játékok, ahol kitalált lények vannak. Hátul nézetes, fejlődős: Ezt úgy hívják, hogy szerepjáték. Nos msot hogy ezt tisztáztuk, és ahogy azt is, hogy nincs másik ilyen játék, ajánlanám, hogy haggyad az MMORPG játékokat, és menny el az FPS játékok irányába. Segítek: Counter-Strike 1.6, COD4, CS:GO
2014. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Itt most nem az én ízlésemről van szó,én nagyban CoD-ozok meg LoL-ozok,de haverommal szeretnék valamit játszani,és sosem szerettem az animéket,de ha ember vagy érted mire célzok ezzel,ne legyen olyan mesés kinézete,és csak van egy másik játék ami a metin2-höz hasonló
2014. jan. 22. 23:22
 13/23 anonim ***** válasza:
Sajnos az MMO játékok mind ilyenek. És mit szólsz a MUonline és a RaiderZ-hez? Vagy igaz nem MMO, de a GTA San Andreas is jó játék, és lehet multiba nyomni.
2014. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
MTA SA-t sokat játszottunk,és metin2-t is,ezért kéne egy új játék,mert eléggé ráuntunk ezekre
2014. jan. 23. 16:04
 15/23 anonim ***** válasza:
Akor mgé a legújabbat tudom javasolni, a WORLD OF THANKS-ot.
2014. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
* TANKS
2014. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Azt is sokat toltuk,9es tankig felmentünk :D de nekem karatkeres és fejlődőős kéne :S
2014. jan. 25. 17:55
 18/23 anonim ***** válasza:
Guild Wars 2, TERA.
2014. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
lineage2, lineage1
2014. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
55%
super mario, de a comenius logo is eléggé flash játék mi tegnap haverokkal 10 órát végigkockultunk vele :D
2014. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!