Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vám és ÁFA kifizetése, miként?

Vám és ÁFA kifizetése, miként?

Figyelt kérdés

Üdv!

Ha rendelek eBay-ről valamit, ami már megüti a vámmentesség felső határát, akkor ugye vámot, meg ÁFÁ-t kell fizetni, ez egyértelmű.

Viszont hogyan, miként fizethető ki ez az összeg(értem ez alatt pl.: banki átutalás, vagy paypal, vagy egyebek)?

Mikor lehet megtudni, hogy pontosan mennyi az az annyi?

Előre is köszönöm a válaszotokat, tiszteletem!



2014. jan. 15. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
kapsz egy levelet. akár személyesen is átveheted, és akkor ott fizeted, de kérhetsz onnan házhozszállítást, és akkor például utánvéttel is fizethetsz. amúgy nem 100%, hogy amit te vámmentesnek gondolsz, az az is, mivel ott helyben felbecsülik az értékét, ami ugye lehet több is, és csak hivatalos számlával tudnád igazolni, hogy ennyibe került.
2014. jan. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jan. 25. 16:57
 3/3 anonim válasza:
Szóval ha úgy alakul, hogy valamit fizetni kell (áfa/vám), azt lehet postán vagy átutalással? Illetve ha ezt kifizettem, ingyenesen küldik tovább az árut?
2015. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!