Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha mobilról teszek fel kérdést...

Ha mobilról teszek fel kérdést ask. Fm-en akkor is megtudják nézni az IP címem?

Figyelt kérdés
Vagy ha csak gépről írom? Mobilról írva is rájönnek ki írta?
2014. jan. 15. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, de inkább akaszd fel magad, az ask.fm gyökereknek való
2014. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, valószínüleg dinamikus ip címed van, vagyis minden egyes újracsatlakozáskor új. És egyébként is, mit parázol. Én írtam már askon olyanokat, hogy azért már simán megverhettek volna :D
2014. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Haha, oké, köszi :D

Amúgy én nem akarok senkit se lehordani, csak egy fiúnak írnám meg a magamét, mivel ő is rendesen átvágott engem, megcsalt, hazudott, és most szeretnék beírni neki egy szép kis szöveget :D

2014. jan. 15. 17:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Mintha az ipdel olyan sokat érne egy tizenéves hülyegyerek...
2014. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem értek hozzá, azért kérdezem meg itt. Mindig azt írja hogy majd megnézi ki tette fel neki a kérdéseket, meg de kiváncsi az irigyeire, úgyis lebuknak, és nem akarom hogy megtudja ki vagyok.
2014. jan. 15. 17:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha megírod neki azt, amit gondolsz róla, akkor elég valószínű, hogy kitalálja, ki írogat neki ilyeneket. És az a valaki nem lehet nagyon más, mint te.
2014. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy valaki ezt is fogja írni. De abból biztos nem tudja meg, mert már egy ideje nem beszélünk, és mostanra részben más témáról írnék.. lényeg hogy nem tudom elmagyarázni ezt az egészet, de nem fogja kitalálni ha csak ezen múlik, viszont remélem nem nézi le a címem, ez az amitől félek.
2014. jan. 15. 17:20
 8/11 anonim ***** válasza:
De nem tudja, ne félj már..
2014. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké. köszi a választ!
2014. jan. 15. 18:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Tök mindegy honnan írsz. IP címed - ha már egyszer kapcsolódsz az internetre - mindenképp lesz.


Azt hogy az ask.fm-en akinek írsz látja-e az IP-d vagy sem azt nem tudom. Nem használom az oldalt.

2014. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!