Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome-ban miért írja mindenre...

Chrome-ban miért írja mindenre a "Manóba" szöveget?

Figyelt kérdés

Megnyitáskor, minden lapnál ezt hozza ki, még a beállításoknál is, semmit sem tudok megnyitni, mindenre ezt írja. Ötlet Segítség ?

Köszönöm előre is!



2014. jan. 15. 11:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Az is kiderült, hogy az Advanced System Care Surfing Protection bővítménye omlik mindig össze, ezért nem nyit meg semmit. A Probléma ezzel az, hogy magát a bővítményeket sem tudom megnyitni, hogy kikapcsoljam, mert arra is összeomlik. Más úton, módon a bővítményeket ellehet érni ?
2014. jan. 15. 11:28
 2/9 anonim ***** válasza:
távolítsd el, majd telepítsd újra a legális!, vagy ingyenes Advanced System Care verziót.
2014. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha ez sem segít, vszínűleg ez lesz;

[link]

2014. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Legális ASC van fent a gépemen, a másik lehetőség egy link, ahol tájékoztat a Szülőifelügyeletes lehetőségekről. Mit tegyek ?
2014. jan. 15. 11:44
 5/9 A kérdező kommentje:
azkemény, letöröltem teljesen az ASC programot, és még mindig a Manóba üzenet fogad, de már nem írja ki mellé, hogy a bővitmény összeomlott. Lehet nem is az volt a baja ? de akkor mi a megoldás ?
2014. jan. 15. 11:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Cseréld le a Chrome-t és telepítsd újra tisztán.

Innen töltsd le: [link]

2014. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és bővítmények nélkül.
2014. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Bekapcsolva hagytam a gépem 1 napig, nem voltam itthon. Most haza értem és már jó.. tehát amennyire elromlott magától, olyannyira meg is javult :)

2014. jan. 16. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Megkapta a frissitést a Windows és a Chrome.
2014. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!