Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet az oka? interneten a...

Peterr80 kérdése:

Mi lehet az oka? interneten a videók akadoznak szaggatnak, megjelenités lassú.

Figyelt kérdés

athlon x2 5200+ proci, - húzva 2900 mhz ig

4gb ram 800 mhz ddr2 - 410 mhz fut 2.10 volton

Radeon HD 6670 (1 GB)



minden normálisan megfelelően fut. Játékok rendesen mennek nem lassú a gép ( adotságaihoz képest ) viszont a net lassabban tölt be és a képi vagy videó megjelenités akad. Betölti a videót és lejátszás közben akad.

Speed test megfelelő, 20 mbt le 3 föl


Hozzáértők segítsetek


2014. jan. 14. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyre szarabb minden. Főleg a szoftverek. Ezek manapság már csak az idő 95%-ában működnek jól, a maradékban lefagy, lassú, homokórázik, csak tekergeti a lemezt és nem csinál semmit. Szar.
2014. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy qrva böngészőben meg nem lehet 20 tabot megnyitni, mert attól is beszar. Fos az egész.
2014. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet meg kéne próbálnom az operát pl ?
2014. jan. 14. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:

off.: nem tudom mi a gondotok, vagy csak én vagyok szerencsés. Nekem melóhelyen 3-4 firefox ablak, ablakonként 20-30 tabbal, 2 hete csak alvó módba van kapcsolva esténként. Eddig minden jó, ennek már több mint 1 éve. Otthon is hetente indítom újra a gépet. Ott chrome-ot használok, ezt sem zárom be szinte soha. Van, hogy 40 tab is nyitva van egyszerre. Semmi gond nem volt otthon sem.

Igaz, a gépek meló: i3 8GB ddr3 win7x64, otthon i3 8gb ddr3, hd 7770 win7 x64

2014. jan. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok, a lányeget lehagytam

Futtass le vírusírtót és kémprogramelhárítót.

vírusírtó trial verzió: kaspersky

vírusírtó ingyenes: avast

kémprogramelhárító: super anti spyware és malwarebytes egymás után lefuttatva

2014. jan. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de szerintem az explorer vacakol nálam, mert az opera tökéletesen fut. Olyan amiennek lennie kell. Én nem használtam a Chromot csak a sima explorert de az valamiért nem müködik megfelelően.

Szóval kipróbáltam az Operát és minden jó.

2014. jan. 15. 09:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!