Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router beállítása segítséég?

Router beállítása segítséég?

Figyelt kérdés
szóval a routerbe próbáltam beírni az IP címet, de valószínű rosszat írtam be, így most nemtudom megjeleníteni azt az oldalt ahol betudom állítani ezeket..(192.168.1.1) Gépen, laptopon nem is működött a net csak a telefonokon.. aztán hibaelhárítóval megoldottam a problémát de még mindig nem tudok a router beállításaiba belépni..egyszerűen nem tölti be, még addig se jut el hogy a felhasználót, jelszót kérje.. mit csináljak? és hol tudom megnézni a JÓ Ip címemet?

2014. jan. 13. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha elQrtad a beállítását, akkor resetelni kell csak (vszeg a hátulján egy kis gomb), és visszaáll a router a gyári alapbeállításokra.


Típustól függő, pl. ilyesmi (bővebben az útmutatójában)

[link]

2014. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

"és hol tudom megnézni a JÓ Ip címemet?"


Start --> Minden Program --> Kellékek --> parancssor

Kiadod a következő parancsot: ipconfig

A végén entert ütsz.

Kapsz egy listát, amiből az alapértelmezett átjáró lesz a routered IP címe.

2014. jan. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Az a baj hogy ezeket már megcsináltam, de még így se jó.

Második: eszerint jól írtam be az IP címet tegnap, mert ugyanúgy 192.168.1.123 van ott is mint amit beírtam..

viszont ha beírom a böngészőbe az ip-t (hogy beállítsam a routert) egyik címen se tölti be :@

2014. jan. 14. 18:08
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

192.168.1.123 egyik márkának se az alapértelmezett IP címe.

Szerintem reseteld ki és konfiguráld újra. Nem ártott volna egy pontos típust se közölnöd velünk.

2014. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!