Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Merjek rendelni a muszakibazar...

Merjek rendelni a muszakibazar.hu oldalról? Rendelt már valaki innen?

Figyelt kérdés
Aránylag kis összegben, 6990 Ft értékben néztem ki valamit, és csak átutalással lehet fizetni. Erre az írták, hogy a kis értékű csomagok (amik kínából, sima légiposta küldeménynek számítanak), nincs kódjuk, tehát nem "követhető" és felelősséget nem vállalnak, ha estlegesen elveszne...

#internetes vásárlás #műszaki bazár #muszakakibazar.hu #átautalás
2014. jan. 13. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek kockáztatsz?
2014. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert sajnos nem találom máshol azt a terméket... Meg utánna járni sincs nagyon lehetőségem másként, mert két kisgyerekkel vagyok itthon...
2014. jan. 14. 14:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi az?
2014. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy így érdeklődsz, de fura lenne ha pont ebben tudnál segíteni, de azért tessék:

Vezeték nélküli kulcskereső, aminek van egy adója és legalább 2-3 vevője, amit amolyan kulcstartó formájában fel lehet tenni az adott tárgyra...(kulcson kívül akár egy pénztárcára...)

2014. jan. 15. 17:16
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy amúgy nem új keletű dolog, régóta lehet ilyenről hallani, csak kapni nem nagyon... Ha tudnám, hogy pl. az Ázsia Centerben lehet, akkor elmennék, de potyára nem tudok, mert kicsi gyerekkel vagyok itthon... és meglepi ajándék lenne.
2014. jan. 15. 17:18
 6/11 anonim ***** válasza:
2014. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, ezeket találtam én is! De a kérdésem meg az volt, megbízható e ez a műszakibazár...!!?? Olyan válaszát várnám, aki már rendelt innen kis értékben és nem volt gond...
2014. jan. 15. 18:20
 8/11 anonim ***** válasza:
ők is ugyanúgy ebay-ről rendelik, csak ráraknak még egy 1000est jutalékként maguknak. cserébe persze mossák a kezüket, a te nevedre, címedre rendelik meg, és ha esetleg elkeveredik a csomag, akkor te nem tudsz semmit sem tenni, mivel azt te nem tudod, hogy kitől rendelték meg, meg nyilván mivel nem vállalnak felelősséget, hiába is írsz nekik, hogy bocs, de nem érkezett meg a cuccom. szóval annyival előnyösebb ebay-ről, hogy talán egy kicsit olcsóbb is, és ha baj van, akkor google fordítós angol tudással még fel is tudod venni a kapcsolatot az eladóval...
2014. jan. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Az általunk forgalmazott termékeket 10.000 ft alatt lehet kérni sima (csomagszám nélküli) légipostával: 600 ft és regisztrált légipostával 1210 ft.

Nem ebayról vásárolt termékeket forgalmazunk, a külföldi aukciós honlapokról való vásárlást mindenki döntse el kedvére.

A magyar jogszabályok alapján minden 10.000 ft-ot meghaladó értékű vásárlásra 1 év magyarországon érvényesíthető garanciát adunk.


Remélem, hogy a válaszom kielégítő volt.

2014. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szóval végül is van valaki aki innen rendelt és vannak tapasztalatai?
2014. febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!