Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube csatornámon miért...

Lama45 kérdése:

A youtube csatornámon miért nem jelenik meg a csatorna ikonom? Pedig többször is beállítottam egy képet.

Figyelt kérdés
A youtube tudtommal a google tulajdona. Na most ahhoz hogy youtube-on legyen csatornád ahhoz regisztrálni kell és ahhoz pedig gmail kell. Máshogy már nem lehet regisztrálni gmail fiók kell. És van a google+ ami gmailhoz tartozik elméletileg ha ott beállítok valamit profil képként akkor az a youtube-os csatorna ikonom is ez nem összekeverendő a borítóképpel. Csatorna ikon az a kisebb kép, a borító azt pedig a nagyobb . Valmiért youtube-on nem akar megjelenni ez a kép amit beállítottam google +-on profilképként persze ott látszik nyilván de a youtube-os csatornám nincs ott.

2014. jan. 12. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
várnod kell 24 órát!! én is bajlódtam ezzel majd utánna jöttem rá :D
2014. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi választ! :D és igazad lett! már sikerült :)
2014. jan. 12. 20:20
 3/3 anonim válasza:

Nekem is pont egy ilyen kérdés kelletett,már azthittem,hogy kitorlom az egészet -.-" Aztán megláttam ezt interneten! :D

Akkor 24 ora és beállitotta youtube-on? :)

2015. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!