Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék oldalakat...

Hogyan tudnék oldalakat letiltani a gépen hogy a kiskorú lányom ne nézegesse?

Figyelt kérdés

A Vezérlőpult internet beállítás titlott helyekbe betettem de nem lett jó a gép újraindítása után sem -se sima Explorer se Firefox ot használva :(

Milyen programot kell letölteni vagy mit javasoltok?


2014. jan. 10. 00:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
menj szervizbe!
2014. jan. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
magam nem tudom csak ha "szakember" segít?
2014. jan. 10. 00:07
 3/19 anonim válasza:
külön programot kell hozzá használnod. Mindjárt keresek egyet és belinkelem, de nagy a valószínűsége annak, hogy ha nem vagy túlzottan jártas ezekbe a dolgokba, akkor nem fogod tudni kezelni, bár akadnak elég felhasználóbarát változatok is.
2014. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
[link] -tessék ez elég jó és ingyenes, elvileg könnyű a kezelése, ha megy az angol, akkor az oldalon eligazodsz, ha nem akkor keresel hozzá magyar leírást.
2014. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Korábban már feltettem ezt a kérdést. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__37..

A firefox-os megoldás egyébként a legegyszerűbb.

2014. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
akkor tuti nekem nem fog menni.. majd megkérdem az ismerősöm aki számítógépekkel foglalkozik segítsen..
2014. jan. 10. 00:14
 7/19 anonim válasza:
(pc-szervizbe meg ezért is horriilis összegeket képesek elkérni) hozzátenném úgyhogy örülj hogy ittvagyok! :D
2014. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

köszi az infót megnézem melyik módszer könnyebb..

telefonra is van ilyesmi program vagy netbeállítás?

2014. jan. 10. 00:15
 9/19 A kérdező kommentje:

7-es nagyon örülök neked de mégjobb lenne ha te onnan a gépedtől megcsinálnád az enyémen a tiltást :P

analfabéta vagyok angolul se tudok..

De szerintem hagyom mert kitudja mit töltök le lehet vmi kémprogramot :P -majd megkérem az ismerősöm mondta úgyis átnézi a gépem (számítógépzseni -szakmája..)

2014. jan. 10. 00:19
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha csak pár oldalt akarsz, akkor a hosts file szerkesztése is jó lehet, annó munkahelyemen a gépmenen iwiw, stb. oldalakon kotló kollegák alól így gyomláltam ki az oldalakat...


Itt le van írva a lényeg: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2014. jan. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!