Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Microsoft-nál a telefonos...

A Microsoft-nál a telefonos aktiválás hogyan működik? Milyen adatokat kell megadni?

Figyelt kérdés

Vettem egy felújított használt számítógépet amihez adtak eredeti Windows 7 rendszert.

A probléma az lenne hogy a matricán amin rajta van a kód, fel van sértve egy kis rész és így 3 karakter kiolvashatatlan. Így meg nem tudom aktiválni a Windows 7-et.


A telefonos aktiválás hogyan működik? Milyen adatokat kérnek el?



2014. jan. 9. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

a WIN7-et már sikerült telepítened?

mert akkor nyert ügyed van.

uis, vannak olyan segédprogik, amelyek megmutatják neked a telepített progi széria számát. (Key)

pl. SIW, Aida64/32, Multi Password Recovery, NirSoft ProduKey, Recover Keys stb.

2014. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a tel. aktiváláshoz is kell a széria szám.

(azzal kezdik, hogy azt olvasd be)

majd ezek után, ha elfogadják, megadnak egy 2 x 16 karakterből álló kódot, amit a megadott módon, be kell gépelned a megfelelő helyre.

(nem egyszerű, és ha elcseszed, nem fogadja el, kezdheted elölről! nagyon gyorsan írd, le amit küldenek karakterkódot, majd csak utána, próbáld a gépbe bevinni.)

2014. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Itt van egy ilyen matrica:


[link]


Nekem a Product Key-t nem sikerül normálisan kiolvasnom. Ott van felsértve.


A szériaszám az melyik? Az X15-el, GFJ-val vagy a 00182-val kezdődő rész?


Amúgy fent van a Win 7 csak ki van írva hogy 30 nap múlva lejár.

2014. jan. 9. 15:56
 4/4 A kérdező kommentje:

Sikerült aktiválni!


Nem volt leszakadva a matricából az a kis rész csak be volt gyűrődve. Egy tűvel megpróbáltuk kisimítani így a 3-ból két karakter sikerült kiolvasni a 3.-at meg elkezdtük találgatni és egyszer csak kiírta hogy "Sikeres aktiválás". :)

2014. jan. 9. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!