Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan csaj, aki...

Vendingo kérdése:

Létezik olyan csaj, aki szokott Steamen több játékkal is játszani nem csak CS vagy DOTAII?

Figyelt kérdés
Mostanában valahogy mindenki leragad egy játéknál, pedig csomó más is létezik amivel lehetne tolni csak senki se foglalkozik velük.

2014. jan. 9. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Csomó játékkal játszottam már, és szinte mindenhol találkoztam csajokkal. Fel kell nézni sok szerverre. Kb 50 gamer csajt legalább ismerek. Még 30 éveseket is:D
2014. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont olyan játékokra gondoltam amik nem server browseresek, például Payday2, Orcs must Die, DayZ, Terraria, Saints Row IV, stb. : )
2014. jan. 9. 12:08
 3/3 Kiki555 válasza:

Te nem nézel Gamezone05-öt vagy HessaCreed-et??


Ha nézel Gamezone05-öt akkor tudod hogy HessaCreed lány :)


Nem akarlak vele piszkálni mert valahogy ahogy vissza olvasom piszkálósan jön ki xD :) Nem is értem miért :)

2014. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!