Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan törölhetem a google+...

Hogyan törölhetem a google+ fiókom amit magától csinált a youtube fiókomnak?

Figyelt kérdés

írja hogy le tudom választani, de rohadtúl nem ad meg ilyen lehetőséget, mit csináljak

ge..cire útálom a google+ senki se használja ez a sz..ar goggle meg rám akarja kényszeríteni meg naponta 4X megkérdezi hogy át akarok-e váltani a teljes nevemre

nem elég hogy kötelezően kell hirdetéseket néznem de még szívat is


ha valakinek sikerült megcsinálni örülnék ha leírná



2014. jan. 8. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is: Kizárt, hogy magátólmcsinálta az összekapcsolás. Azt Te csináltad, egyszer rákattintottál egy ilyen tartalmu linkre és észre se vetted.


Törölheted, de ha törlöd, akkor a korábban vele összekapcsolt YouTube fiók is törlődik.

[link]

[link]


Nagy mohóságomban nekem is megtetszett az összekapcsolás lehetősége és én is összekapcsoltam, de miután rájöttem, hogy nekem nem jó ez a Google+, ezért meghagytam ugyan, de semmit nem töltök fel rá és semmit nem osztok meg rajta, youtube feltöltés során pedig kiveszem a pipát abból, hogy ott is megosztanám.

Sajnos ha már összekapcsoltuk a kettőt, akkor ha törlöm a Google+-t, törlődik a YouTube teljes feltöltött videoanyag is.

Röviden:

Nincs lehetőséged a youtube csatornádhoz társított Google+ törlésére. Ha mindenáron törölni akarod, akkor sajnos de való, először törölnöd kell a csatornát. Ennek meg nem sok értelme van.

2014. jan. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem,

magától csinálta, még a google+ nevem is megegyezett a youtube fiókom nevével

2014. jan. 9. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!