Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A uTorrent 3.3.1-et használom...

A uTorrent 3.3.1-et használom és t-online (vezetékes) netem van. Az utóbbi hetekben akkor, amikor fut a uTorrent progim, rengeteget szakad meg a netem és mindig újra kell csatlakozni. Kb.1,5 hónapja van ez, azelőtt egyáltalán nem volt. Mi az oka?

Figyelt kérdés
Egyébként semmi gond nincs a nettel,ha nem fut a uTorrent.Valami beállítást kéne átállítani?(ami eddig jó volt ugyan,de most már nem) Lécci segítsen,aki tud! ;)

2014. jan. 7. 18:07
 1/8 Alex Fly ***** válasza:

Protokollszűrés? Volt róla szó régebben is...

Akkor nem tehetsz semmit -max. másik szolgáltatót választasz.

2014. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Protokoll szűrés?

Azt honnan tudom megállapítani, hogy az-e??

2014. jan. 7. 20:04
 3/8 Alex Fly ***** válasza:

Csak kérdés volt, nem konkrétum. Mindenesetre az utóbbi időben nagyon támadják a P2P-t. A torrent egyenesen közellenségnek számít egyes körökben. És egyes szolgáltatók korlátozni akarják (eddig az UPC-ről és a T-ről hallottam).

Mindenesetre ha csak a P2P-nél jönnek elő ezek a hibák, akkor elképzelhető, hogy ez áll a háttérben. Vagy nem...

2014. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Emberek ***** válasza:

Nekem is Telekomos vezetékes netem van (TV kábelen jön), és nekem nincs ilyen problémám, 10 napja megy folyamatosan a modem router kombó, és még meg sem melegedett egyik sem.


Viszont ez elképzelhető, hogy protokollszűrés, így egy választás marad, szolgáltatót váltani.

2014. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszaitokat, mindegyikre adtam zöld kezet! ;)
2014. jan. 7. 22:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként semmi más megoldás nincs erre, csak a szolgáltató váltás? Valami speciális beállítás vagy trükk a programon belül vagy kívűl????
2014. jan. 8. 11:10
 7/8 Emberek ***** válasza:
Nem találok rá másik megoldást sajnos. Ami protokollszűrés, az céges hálózat vs. otthoni hálózat. Hogy el tudd érni a céges mail-re érkező leveleket
2014. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem otthoni hálózatom van vagy legalábbis annak kéne lennie, hiszen semmi céges levelek eléréséről szó sincs az esetemben...
2014. jan. 11. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!