Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valahogy be lehet állítani...

Valahogy be lehet állítani ebay-en hogy csak olyat mutasson, amit postáznak ide is?

Figyelt kérdés

ebay.co.uk

ebay.com

ebay.de


Találtam rajtuk csomó jó cuccot, de mindegyik only US, UK, vagy Germany...

idegesítő...



2014. jan. 5. 18:03
 1/3 anonim válasza:

ebay.com


A 'Search' gomb mellett az 'Advanced' linkre kattintasz, majd a bal oldali menüben az 'Items in stores' pontra és ott megkeresed az 'Available to' beállítást ahol a legördülő menüből kiválasztod Magyarországot.

2014. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jan. 6. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Fölösleges ezt beállítani, mert ha beszélsz az eladóval,megkérded h nem tudná-é megváltztatni a száll. feltételeket, és ha nagyon kell az a dolog, meg tudja változtatni h te is meg tudd venni, egyszerű, az eladónak pár gombnyomás. Én is így rendeltem most épp legutoljára egy értékesebb cuccot. Néha a legjobb cuccokat így oldják meg sajnos.
2014. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!