Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mostmár a fb-on hogy lehet...

Mostmár a fb-on hogy lehet korlátozni egyes ismerőseim posztjait az üzenőfalamon? Hogy működik ez a követés?

Figyelt kérdés

Régebben úgye be lehetett állítani minden egyes ismerősnél hogy pl. "minden" vagy "csak a fontosak" jelenjenek meg, sőt még külön lehetett kiválasztani, hogy fotók, kedvelések és hozzászólások, állapotfrissítések ilyenek.

Most is van ilyen csak nem találom?

Vagy ez a követés hogy működik?


2014. jan. 5. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez van.

2014. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De hülyeség...

És ha nem akarok követni valakit akkor a profiljánál a követésre kell nyomni? ami mellett alapból pipa van

2014. jan. 5. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
A követés és követés között van egy kis különbség... Van ugye az a követés, amit ha engedélyezel a beállításokban akkor emberek tudnak követni, de csak a nyilvános megosztásaidat látják, ismerősnek nem jelölhetnek be. Ez a követés amit most beraktak, itt ha ezt kikapcsolod akkor az üzenőfaladon az illetőtől semmilyen bejegyzést nem fogsz látni. Ha kikapcsolod, akkor olyan negyed kör alakú kis ikon vagy jel... jelenik meg. Ha visszakapcsolod, ugyanúgy megjelennek a posztok az üzenőfaladon. Ez tulajdonképpen a mutatás a hírfolyamban helyett van. Ez van, gondolom nemsokára kirukkolnak valami újdonsággal megint :) Üdv.
2014. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm! :)

Igen tökre összezavart a dolog, mert régebben is volt ilyen követés funkció.

Tehát ha jól értem akkor alapból minden ismerőst követek, de levehetem, mostmár tudom hogy, illetve ha akarom követhetek nem ismerőst is.

2014. jan. 5. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan. Természetesen nem ismerőst csak úgy lehet követni, ha engedélyezte a beállításokban. Ha minden igaz, ez csak 18 év fölött található meg. Üdv. További szép estét.
2014. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, és az jelenti azt mikor névjegyben ott van hogy X követő, ez a nem ismerősökre vonatkozik.

Mostmár tiszta, köszönöm. :)

Szép estét!

2014. jan. 5. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!