Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternetet használók!...

Mobilinternetet használók! Miért ezt a formáját választottátok a netezésnek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem telómon van mobilnet. pc-n kábel.
2009. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert a hagyományos modem egy zsák fos, meg hordható. Persze nem tökéletes, de lehet amúgy pendrive-nak is használni :D
2009. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem Vodafone van. Azért választottam ezt, mert UPC netem volt és anya elfelejtette befizetni a számlát és kikapcsolták és sürgősen kellett a net és ez volt a legjobb megoldás, mert ezt csak bedugtam és ment a net, de a többi netre meg kellett volna várnom egy hetet. Nem utolsó sorban nekem jobban megfelel mert ugye oda viszem ahova akarom (laptopom van). Bár sok baj volt vele de hálistennek már nincs nagyon...néha megszakad a kapcsolat és ennyi :)
2009. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Volt kábeles netem és elég jó volt. Viszont 2 laki lettem és 2 település között ingázok nap mint nap. 2 kábeles előfizetés hülyeség lenne, ígyhát vettem egy laptopot és ott netezek ahol akarok.

T-mobile a netem. Ritkánvan vele gondom és jó a lefedettsége.

2009. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én pannon mobilnetet használok. Azért jó mert akkor váltom meg amikor van pénzem rá(kártyás vagyok). Plusz a mobilomat használom modemként és akár fekve az ágyon is netezhetek:)
2009. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem vezetékes van de barátomnak Wodafone mobil.Mert albérletben lakik és csak ez a lehetőség jöhetett számításba.
2009. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg vezetékes van és én is az ágyban netezek :):)
2009. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!