Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefonon, ha meg akarok...

Telefonon, ha meg akarok nézni youtubeon egy videót mindig ezt a szöveget írja: There is no network connection right now. Please try again later! Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Tegnap még simán meg tudtam nézni bármit, Opera minit használok, de az alap böngésző esetén is ezt írja.

2014. jan. 3. 12:14
 1/4 EraKácci válasza:
szia, nekem is ugyan ez a problémám mint neked :/ nálam egy nappal korábban jelentkezett a gond. már mindent meg próbáltam de hiába :/
2014. jan. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Néhány napja nálam is ez a gond! Kezdem az érezni, hogy nem itt van a baj.
2014. jan. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 EraKácci válasza:
az a baj , hogy elég sokan jártak így ... kicsit utánna olvasgattam, segítséget ugyan nem találtam sehol, panaszt annál inkább, különböző androidos telefonok tulajdonosaitól :/ sokan küzdenek ezzel a problémával :/
2014. jan. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak le kell tölteni a freedi yt player-t és azon már mennek a youtubos vidik. Nem minded, te a többséget lejátssza.
2014. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!