Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lányok! Nektek mennyire...

Lányok! Nektek mennyire számít az, hogy egy képen hány lájk van?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, engem most nem kell oltogatni, ez csak egy szimpla kérdés. Na szóval, ha mondjuk megismertek egy csávót akkor mennyire számít az nektek ha mondjuk a profilképén van 5 lájk, nem pedig 50-60? Ti ezt figyelitek? Kort és nemet írjatok! (: (Ez csak egy kérdés az én véleményemtől függetlenül!)

2014. jan. 2. 23:19
 1/8 anonim válasza:
100%
Én nem nagyon szoktam nézni,szerintem nem olyan fontos
2014. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt, ment a zöld pacsi. De majd a korotokat és a nemeteket ìrjátok már oda légyszíves. :D
2014. jan. 2. 23:50
 3/8 anonim válasza:
100%
Több ismerősömnek nincs fésze, úgyhogy nem hinném, hogy sokat adnának a like-okra. /f
2014. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:D
2014. jan. 2. 23:54
 5/8 anonim válasza:
100%
én nem igazán szeretem, ha vkinek sok lájkja van...
2014. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2014. jan. 3. 13:52
 7/8 anonim válasza:
Én szeretem ha valakinek kevés van.:)
2014. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hazudnék, ha azt írnám, hogy nem számít. :)

Ha neten ismerkedek, akkor mindig megnézem a lájkok számát, hiszen így többet lehet az emberből leszűrni. Most nem a népszerűségére gondolok, hanem mondjuk a társaságának a stílusára.

Simán lehet, hogy csak olyanok veszik körül, akik nem annyira használják a facebookot, ha az illetőt kevesen lájkolják.

Szóval, igen, számít de nem az ember népszerűségét mérem vele, hanem mondjuk a stílusát.

Az más dolog, ha élőben is ismerem az illetőt, akkor ez a dolog nem befolyásol.

Remélem érthető volt a mondanivalóm. :)

14/L

2014. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!