Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrentnél miért van kiírva a...

Torrentnél miért van kiírva a stopped felirat?

Figyelt kérdés
Egy másik személlyel közösen használjuk.Az én torrentjeim mindig visszatöltődnek az övéinél viszont a stopped felirat van.letölt vagy 15 anyagot és ebből 1-2 ami elkezd visszatöltődni de az is minimális mennyiség.Mi az ok?
2014. jan. 1. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert ő amiután letöltötte, abbahagyja a seedelést, és hit'n'run-ozik?
2014. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az első gondolatom..:D
2014. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés is csak arra jó, hogy legyen. Mégis mi a fészkes fene lehetne az oka? Talán, hogy nem seedel?
2014. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké oké de nem értem hogyha bent van a torrent akkor miért nem megy a seed?
2014. jan. 1. 23:58
 5/8 A kérdező kommentje:
ez akkor úgy hangzik mintha valaki következetesen nem seedelne,bent hagyja a torrentet de nem seedeli,nekem ilyen eszembe se jutna ennek mi értelme?
2014. jan. 2. 00:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem seedeli akkor letöltés után leállítja, így nem is marad bent a torrent..
2014. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Oké oké de nem értem hogyha bent van a torrent"


bent van? hol?


"Egy másik személlyel közösen használjuk."


Ebből én azt vettem le,, hogy valami torrentoldal-hozzáférésről van szó. Ott, ha stopped, akkor nem töltődik, de még aktuális.

2014. jan. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Igen 2en használjuk a torrent oldalt.

Egyébként a torrent kezelőre értettem pl BitTorrent.Hogyha ott még bent hagyjuk a torrenteket akkor ugye lehet választani a leállitást vagy szimplán kitöröljük a torrentet.Ugye mind2 esetben ekkor nem lesz seedelés.De mindegy is elég egyértelmű a szitu.Azért köszönöm hogy írtatok.

2014. jan. 2. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!