Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2 Router összekötése lehetsége...

2 Router összekötése lehetséges így?

Figyelt kérdés
adott egy 2 emeletes ház, ahol a felső szinten van a router, ebből kifolyólag lent gyenge a jel. Szeretnék lentre bekötni egy routert hogy fent is, lent is legyen wifi. Ez lehetséges? az nem baj ha a két router tipusa nem egyezik meg, márkája se? Ha lehet úgy mondjátok hogy a hülye is megértse, jelen esetben én. Mert ilyen dolgokra nem terjed ki a a tudásom , mintha sok másra kiterjedne....XD

2014. jan. 1. 21:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
amiket le ír na abba én belezavarodtam, nem tudod mondnai hogy kezdjem el olvasni?
2014. jan. 3. 15:09
 12/12 P.O.C. ***** válasza:

A Firmware frissítés is le van írva az elején. Mit nem értesz rajta? Az 1 -es routernek meg kell adni 2-es router MAC címét, a kettes routernek meg 1 -es router MAC címét.

A titkosítást vissza kell butítani WEP -re, a kettes routernek meg kell változtatni az alap IP címét (pl.192.168.1.2 -re) hogy ne ütközzön az egyes routerrel, ennyi.

2014. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!