Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem sikerül csatlakozni?

Miért nem sikerül csatlakozni?

Figyelt kérdés

Egy régi Samsung laptopom van. Kaptam egy wifit hogy tudjak vezeték nélkül internetezni. Csakhogy, valamiért nem tudok csatlakozni. Rámegyek és írja hogy "várakozás a hálózatra" ezt kb 1-2 percig utána ez is eltűnik de nem történik semmi.

Nem jutok el odáig hogy a kódot kérje. Viszont ha másnak a wifiére megyek ott meg egyből kéri a kódot. Nem a wifivel van baj mert másik laptopról rá tudok automatikusan csatlakozni.

Előre is köszönöm válaszotokat!



2013. dec. 31. 14:33
 1/3 A kérdező kommentje:
oprendszerem: xp
2013. dec. 31. 14:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul az ilyen. Kezdésként kapcsold ki a wifi jelszót és próbálj úgy kapcsolódni. Utána pedig pedig változasd meg az titkosítási algoritmust pl én tapasztaltam olyant, hogy WPA/PSK TKIP-el nem lehetett csatlakozni, de AES beállítással igen és fordítva.
2013. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okés megpróbálom köszi a segítséget :)
2013. dec. 31. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!