Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet visszaállítani,...

Hogy lehet visszaállítani, Mozzillán, hogyha egy új lapot nyitok meg ne ilyen vírusos kereső legyen ott hanem pl a google?

Figyelt kérdés
letöltöttük valamit és ha új lapot nyitok meg más kereső van ott, és nem tudom h eltűntetni
2013. dec. 30. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Legfelső sor: Eszközök, Beállítások, Általános fül.
2013. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
addig el jutottam de ha beállítom alapértelmezettre,akkor is azt a vírusos kereső van ott
2013. dec. 30. 18:09
 3/4 anonim válasza:
Bocsánat, pont most akartam ilyen kérdést kiírni. Megőrülök, hogy egltűnt a google, és folyamatosan az ask.com jön vissza, már mindenhonnan töröltem, alapértelmezettnek vettem a google-t, amit találtam korábbi javaslatokat, megcsináltam, és nem tudok megszabadulni az ask-tól.
2013. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

címsorba: "about:config"

A browser.newtab.url változót írd át. Ha a tégi firefox viselkedést szeretnéd, azaz az új lap tök üres, akkor azt írd be, hogy "about:blank". Ha a pár verzió óta elterjedt új lapot szeretnéd látni, akkor "about:newtab". Vagy akár tetszőleges webcímet is beírhatsz, és akkor minden új fülön az fog megjelenni.


Érdemes ezeket a módosításokat azután elvégezni, hogy a kártevő programot kiirtottad a gépről, különben seperc alatt vissza fogja állítani.

2013. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!