Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore rendszer?

Ncore rendszer?

Figyelt kérdés
Pontosan hogy működik az Ncore torrentoldalon a letöltés, illetve feltöltés?Most regisztráltam és azt figyeltem meg hogy nincsenek free torrentek, és nincs arány?Elszámolja az oldal a letöltött adatmennyiséget?

2013. dec. 24. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit letöltesz 48 óráig seedben kell hagyni, vagy amíg a feltöltés el nem éri torrentenként az 1-es arányt és akkor nem büntetnek meg.
2013. dec. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 asdelmagad666 ***** válasza:

Mi az a hit’n’run?

A hit’n’run azt jelenti, hogy egy torrent letöltése után nem kerül visszaosztásra az adott anyag. A visszaosztás elvárt mértékéről, és az ehhez rendelkezésre álló időről bővebben a seed követelmények részben írunk.


Miért van szükség az új rendszerre?

Az arányrendszer részben az internet kapcsolatok sávszélességének növekedésének, részben a szorzóknak, free torrenteknek, freeleech-eknek, és az épített buffer-eknek köszönhetően eltorzult, az aránytartás többé nem volt seedben tartó erő. Szorzók és ingyenesség nélkül az alacsony sávszélességgel rendelkező felhasználók számára élhetetlen lenne az arányrendszer, a minimum arány emelése pedig szintén nem jelentett volna számottevő különbséget.


Az új rendszer viszont jobban értékeli a valóban aktív felhasználókat, és a torrentek élettartamát is növeli a hit’n’run-ok visszaszorításával.


Mik a seed követelmények?

Minden olyan torrentre, amelyből minimum 5%, vagy minimum 200 MB le lett töltve (amelyik korábban elérésre került), seed kötelezettséget ró ki a rendszer. Ezt a kötelezettséget alapvetően két féle módon lehet teljesíteni:

 Visszatöltött adatmennyiséggel (1.0-s arány)

 Seedben töltött idővel (minimum 48 óra a torrent méretétől függően)


A visszatöltendő mennyiség megegyezik az adott torrentből letöltött adatmennyiséggel, tehát az 1.0-s torrentenkénti arány elérése a cél.

A minimum seedidő 48 óra, amihez még hozzáadódik a letöltött adatmennyiség GB-ban számolt méretének 0.4-szerese órában, illetve az imént említett torrentenkénti aránnyal dinamikusan csökken.

2013. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most nem írok ki külön kérdést, mert úgyse találnád meg, de azért megkérdezem:

mi a francra való a wiki meg a szabályzat, ha nem olvasod el, hanem rohansz a kékzöld oldalra, hogy kiírd ezt a kérdést, mikor ott van minden az enkór oldalán a szádba rágva? erre tudnál válaszolni?

2013. dec. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy rövid megnyugtató választ vártam, például" igen, nincs arány az olal nem könyveli el a letöltött adatmennyiséget, csak seedben kell maradni blá blá lá..."

Igen bele olvastam a wikibe, de egy olyan személytől akartam a választ aki már jól ismeri az új rendszert!

2014. jan. 1. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:

"Egy rövid megnyugtató választ vártam, például" igen, nincs arány az olal nem könyveli el a letöltött adatmennyiséget, csak seedben kell maradni blá blá lá..." "


Ez nem röviden is fent van az nCoreon, pontosan leírva, ott van az nCore fórumán is 100 ilyen, külön fórum topik van neki, hogy "RATIO-FREE RENDSZER" ott van a fórum tetején kiemelve..

2014. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!