Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Alkalmas internetezéshez...

Alkalmas internetezéshez telefonra?

Figyelt kérdés

Szeretném az alábbi terméket megvenni, de annyira nem vagyok otthon az ilyenekben. Ha az alábbi USB adaptert megveszem ezzel már bírok internetezni telefonon?


[link]



2013. dec. 23. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább routert vegyél
2013. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:
Fogjuk rá, hogy alkalmas, mivel a saját szoftverével vagy külső szoftverrel (pl. Connectify) képes a soft AP módra. De nem ez a tipikus felhasználási területe. ráadásul a működéséhez számítógép is kell. Ehhez képest egy Wi-Fi router csak egy ezressel drágább könnyebb beállítani, és a nap 24 órájában a rendelkezésedre áll, számítógép használat nélkül.
2013. dec. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Német_Tibor ***** válasza:

Így van, Wifi routert vegyél.

Telefonod biztos alkalmas a netezésre?

2013. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor ezekszerint routert kell vennem.

Okostelefon majd csak alkalmas :)

Köszönöm a segítségeket!

2013. dec. 23. 10:15
 5/7 A kérdező kommentje:
[link] és ez milyen?
2013. dec. 25. 08:40
 6/7 P.O.C. ***** válasza:
150 Mbps -os N -es W-Fi router, 2 db vezetékes LAN csatlakozási lehetőséggel. Szerintem elég jó.
2013. dec. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most olyan "problémába" futottam bele hogy működik a wifi meg minden, de kiír egy hibaüzenetet minden bekapcsoláskor. Az alábbit (Please plug in a wireless network adapter) mi ez?
2014. jan. 4. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!