Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube-on nem tudok komment...

A youtube-on nem tudok kommentelni hiába regisztráltam a google+ -t hozzá. (amikor beklikkelek a komment mezőbe felugrik valami google+ ablak majd kilép és ennyi, több böngészőbel is)?

Figyelt kérdés
Hibás a google+ ?

2013. dec. 21. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Mióta ez a szar bejött, én meg a videóimhoz kapott kommenteket nem tudom, hova tárolja... Csak azt látom, ha új érkezik, info ablakban, vagy ha a videó alatt legörgetek... Fogalmam nincs, tiszta káosz az egész.


Szerintem kéri, hogy csatold a youtube fiókod a google+hoz. Nekem muszáj volt, mert nekem se engedett hozzászólást írni. De mondom, azóta meg azt a menüt nem találom, ahol beérkezett üziként összegyűjtve tárolta az érkezett kommenteket...

2013. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!