Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van facebookon sokaknak...

Miért van facebookon sokaknak 200 lájkjai a képein? Nekem mért nincs csak 10-15?

Figyelt kérdés
Miért van sokaknak ilyen sok lájkja? Miért kapják, népszerűek? Mi az oka, hogy sokakat jobban kedvelnek? Van olyan ismerősöm akinek 1000+ lájkja is van. Egy kiírását 100-an kedvelik... Mi az oka? Én mért nem kapok csak alig 15-öt?

2013. dec. 18. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg, neked hány ismerősöd van és neki hány ismerőse van. Neki nyilván (tippelem) több -> ezért tudja több ember tetszését elnyerni.


A másik lehetőség az, hogy a te ismerőseidet hidegen hagyják a képeid/kiírásaid. Vagy a te ismerőseid szemben az övéivel nem lógnak a fészen realtime-ban.


Egyébként remélem nem a lájkok száma befolyásolja a lelki egyensúlyod, mert akkor rossz híreim vannak. :) - Csak arra akarok utalni, hogy tojd le magasról. :)

2013. dec. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

lehet, hogy azért, mert egyes testrészeivel odavonzotta a like-olókat.

vag..mint az első válaszoló írta, lehet, hogy több ismerőse van. Ne foglalkozz vele, az csak egy szám. Velem is ez van. Alig van like..de nem érdekel. nem attól vagyok több/kevesebb

2013. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De ha valakinek több, akkor az azt jelenti hogy népszerűbb...

Nem tartom magam vesztesnek de akkor is...

2013. dec. 20. 23:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!