Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van Miskolcon ez a digitális...

Van Miskolcon ez a digitális miskolc program, és lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Ugye kerül a gépre valami távmenedzsment program, meg egyéb szarságok, hogy minden szart megtudjanak rólam. De mi van akkor, ha a windowst érintetlenül hagyom, csak feltolok mellé egy linuxot. Ha ezt egy külső hdd -re teszem, vagyis nem módosítom a belső hdd particióit, akkor azt ugye nem lehet észrevenni? Windowssal meg mondjuk heti egyszer elindítom, kitöltöm a hülye kérdéseket stb.
2013. dec. 13. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki nagyon akarja és ért hozzá, látni fogja, hogy az egy Linux alól generált hálózati forgalom.


Egyébként tényleg ilyen feltételekkel lehet csak gépet kapni? És ha én mondjuk a népszavát olvasom rajta, akkor visszaveszik? :D

2013. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Passz. Majd jövőhéten bemegyek és megkérdezek pár dolgot, mert kíváncsi vagyok hogy ha megszegek valamit akkor mi lesz a géppel. Arra meg különösen, hogy ők fogják majd újrarakni a gépet? Mert egy windows semmilyen körülmények között nem képes 3 évig működni.
2013. dec. 13. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mert egy windows semmilyen körülmények között nem képes 3 évig működni."


Na igen. :)

Kicsit úgy hangzik az egész, mintha csak kölcsön adnák. (?)

2013. dec. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, az én gépemen már 5. éve van rajta az a windows amivel kaptam.

Mivel én nem értek hozzá, így újra sem telepítettem soha.

2014. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
érdekelne, hogy mit mondtak amikor bementél? tudnal mondani pár dolgot? mert engem is érdekelne ezzel kapcsolatba hogy miket tudtál meg, mert pl én nem is kapok semmilyen kitöltendő űrlapokat meg semmit
2014. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!