Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem valamit torrentről...

Letöltöttem valamit torrentről, hogy tudom vissza seedelni ha közbe megváltozott a fájl helye a számítógépemen?

Figyelt kérdés

Mivel egy usb volt a letöltés helye így mikor ki lett húzva, ugye már nem találta a torrent az adatokat és nem tudtam tovább seedelni, de átraktam az adatot a gépemre is. Hogy állítsam át hogy újra seedeljen a gépemről? Szerkesszem a torrent fáljt, hogyan? Vagy mit csináljak? PLS HELP ME


Előre is köszönöm a segítséget.



2013. dec. 12. 21:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Mármint usb kulcs (pendrive)-ra töltöttem le. Remélem érthető, ha mégsem kérdezzetek! :)


Köszi!

2013. dec. 12. 21:40
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg hogy visszarakod ugyanoda a helyre, ahova letöltötted, hogy megint megtalálja, és utána torrentben van olyan hogy mozgatás, vagy áthelyezés. Ha ott helyezed át akkor látni fogja :)
2013. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Újra letöltöd a torrentfájlt, ha már nincs meg (v esetleg a kliensprogi mappájában is megtalálhatod), és megnyitod a progiban, a letöltés helyének pedig az új helyet adod meg. A progi magától újraellenőrzi a letöltött cuccokat (de kényszerített újraellenőrzésre is van lehetőség), hogy rendben van-e, és utána seedelheted tovább.
2013. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!