Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi pénzbe lenne és és...

Mennyi pénzbe lenne és és milyen engedélyek kellenének egy ilyen weboldalnak?

Figyelt kérdés

Olyan magyar weboldalra gondoltam ahol külföldi lottó játékokon lehetne játszani bankártyás vagy paypalos fizetéssel játék ára + 1 (euró) a weboldalnak!

Tudom hogy van már ilyen, de az nem magyar és és nem is olyan népszerü a magyarok körében!

Ez viszont teljesen magyar felületü lenne és hirdetve lenne magy tv adásokba és magyar újságokba!

És úgy gondolom hogy bátrabban is játszanak ha teljesen magyar a weboldal!


De a fö kérdés hogy mennyi pénz egy ilyet összehozni ha a weboldalt (hozzá értö) haver csinálná meg ingyen és milyen engedélyek kellenének hozzá?



2013. dec. 8. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Nos hála a magyar szerencsejáték törvényeknek, maga az engedélyek, és az infrastruktúra kialakítása is igen körülményes.

Hogy mennyi pénz!? Százmilliókba gondolkodj!

Ahhoz hogy engedélyt kapj, a játék akár közvetítésére is, tucatnyi kenő pénzzen felül, hogy engedélyeket meg kapd a kizárólagos Szerencse játék ZRT -vel szembe, rendelkezned kell a lehetséges nyeremény összegének fedezetével.

+ a TV -s reklám is több millió (ha csak nem valami harmadosztályú csatornán hajnali 2 és 3 közt hírdetsz), de az már elhanyagolható a többihez képest.

2013. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A külföldi lottóknak mi köze van a szerencsejáték zrt-hez? :/
2013. dec. 8. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a köze, hogy te magyarországon élsz, magyar állampolgár vagy és így rád a magyar törvények vonatkoznak.
2013. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jah ha én külföldi lottót közvetítek interneten keresztül pénz ellenében másnak akkor már ekkora köze van a magyar államnak hozzá!?
2013. dec. 8. 16:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, mert mivel itt élsz, így ide kéne adóznod a jövedelmed. Ha ezt számla meg engedély nélkül akarod csinálni, az eléggé törvényellenes, és a szerencsejáték zrt. nagyon nehezen tűri a konkurenciát.

[link]

2013. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mi köze a Szerencsejáték ZRT -nek és a magyar államnak!?

A monopol helyzetüket, nem csak annak köszönhetik, mert nem lenne más aki hasonlót üzemeltetne, hanem inkább annak, hogy kellő politikai befolyásuk van, így nem rajtuk működő szerencsejáték ide haza, nagyon nehézkes, mivel elég korrupt a rendszer ezen a szinten.

Így csak rengeteg kenőpénzzel lehet elérni, hogy egyáltalán engedélyt megkapd ezen szolgáltatás üzemeltetésére.

Próbálhatsz trükközni külföldi céggel, de amint visszatudják követni a szálakat hozzád, jobb ha nem vagy EU területén. (annyi címszóba vernek rád törvénytelenséget, amennyi $ -t keresel addig)

Ide haza keményen szabályozva van, és keményen adózni kell.

Ha mindezt nem hivatalosan csinálod, akkor illegális szerencsejátéknak minősül.

Erről bővebben a BTK -ban olvashatsz.

2013. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát elég furcsa,nem hiszem nagyon nagy konkurencia lennék mert interneten keresztül így is lehet játszani a világ lottóit!

Azt gondoltam hogy 27% le kell adózni a havi jövedelemböl ami havi szinten fél millió Ft biztos lenne!

Gondolkoztam olyanon is hogy ahol az európai országokba nincs ilyen és nem angol az anyanyel (és meg lehet csinálni) ott is meg kellene csinálni az ország anyanyelvén a weboldalt és ugye az még több pénz és az országnak még több adó!


De ha az elitnek nem kell az adó akkor sajnálom öket meg magamat is!

2013. dec. 8. 19:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, ha van pénzed, próbáld meg először beszerezni a szükséges engedélyeket. ;-)
2013. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha százmillióim lennének engedélyekre (+ kenöpénz) nem ilyen "aprópénzes" üzletbe fognék bele! :D

Meg mire vissza termelné az engedélyekre befizetett százmilliót...nem 1-2 hónap az biztos, hanem több év!

Ebbe így már két elég nagy bukta van!

2013. dec. 8. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!