Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi-vel késik a multiplayer?

Wifi-vel késik a multiplayer?

Figyelt kérdés

COD-ozni szoktam Xbox-on, és az Xbox wifi-vel kapcsolódik a netre. Sokszor olyan érzésem van, hogy nekem késik a játék, mivel amikor lelőnek, nekem épphogy megjelent az ellenfél, de (amikor visszanézem killcam-en) az ellenfél kb. 2-3 másodperce látott már. Remélem sikerült érthetően elmondanom, kicsit bonyolult a helyzet.


A kérdés az lenne, hogy ezt okozhatja az, hogy Wifi-vel játszok, nem pedig vezetékes kapcsolattal?



2013. dec. 8. 11:41
 1/1 P.O.C. ***** válasza:
100%
Igen, ez a legvalószínűbb, hogy a Wi-Fi okozza. Az Online FSP játékosok ezért szokták kerülni az vezeték nélküli internetkapcsolatokat, sőt még a vezeték nélküli egereket billentyűzeteket is.
2013. dec. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!