Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Probálta-e már valaki a...

Probálta-e már valaki a konnektorba dugható wifi jelerősítőt? Működik, vagy gagyi?

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 11:03
 1/6 Pál Patrik Attila válasza:
31%
Amiről beszélsz az a POWERLINE,szerintem érdemesebb lenne WiFi-s router venned, mert leterhelné nagyon a routered!
2013. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Konkrétan erre gondoltam:


wifi-erosito.com


Viszonylag jó wifis routerem van, 8dB s anetennával, de a vasbeton födém koszorúkkal tehetetlen. Talán egy ilyen jel átjátszó jó lenne! (?)

2013. dec. 8. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, jó drága egy repeater, akkor már inkább vennék valami olcsó WDS-es TP-LINK routert meg egy erős aktív antennát. Vagy csak antennát a jelenlegi routeredhez, ha cserélhető.

Viszont egy próbát megérhet ez a konnektoros dolog is, úgyis 8 munkanapon belül visszaküldheted indok nélkül a cuccot, de én nem venném meg, nagyon marketingszövegesnek hat a weblapja.

G.

2013. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább ilyet vegyél:


[link]


Itt van segítség a beállításához: http://www.youtube.com/watch?v=jiuPZKkpnN8

2013. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a "wifi-erosito.com" hatalmas lehúzás, akkor vegyél inkább közvetlenül (például) tőlük:


[link]


Mondjuk azt a 81 review-sat középtájról, az kb. ugyanaz szerintem.

2013. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Megpróbálom mégegyszer:


Ez a "wifi-erosito.com" hatalmas lehúzás (nem véletlen, hogy spammelnek, mint az őrültek) akkor vegyél inkább közvetlenül (például) tőlük:


[link]


Mondjuk azt a 81 reviews-osat középtájról, az kb. ugyanaz szerintem, mint amit néztél...

2013. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!