Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne felgyorsítani...

Hogyan lehetne felgyorsítani az internetet ingyen?

Figyelt kérdés

Jelenleg ilyen a net sebessége:


[link]


Még régebben ajánlotta az egyik ismerősöm ezt a sebességmérő oldalt de nekem semmit nem mondanak ezek a számok.

Én csak azt tudom hogy hihetetlenül lassan töltődnek be az oldalak. Mintha a régi betárcsázós korszakban lennénk.


Van valami módszer hogy gyorsabb legyen a net? Lehetőleg olyan megoldás kéne ami nem kerül pénzbe mert így is 8000 Ft-ot fizetek ezért a netért havonta.



2013. dec. 7. 22:25
 1/7 soccerway ***** válasza:
Milyen internet csomagért fizetsz te ennyit? Ez a sebesség egy vicc, vagy tele van vírussal a géped, vagy szólj a szolgáltatódnak.
2013. dec. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez a csomagom van:


[link]


Igazából 9550 Ft lenne csak valami 20 %-os havidíjkedvezményt kapok 1 évig.


100 % hogy nem vírusos a gép mert frissen lett újratelepítve.

A szolgáltatót is felhívtam már de annyit mondtak hogy 0 bit a garantált sebesség tehát nem vesznek fel hibajegyet.

2013. dec. 8. 12:18
 3/7 soccerway ***** válasza:
az nem lehet hogy túllépted a 30GB-osforgalmat? Utána lekorlátozza 128/128kbit-re.
2013. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1 hete van meg ez a net és alig használtam eddig ( nem is nagyon tudom így használni ) így nem hiszem hogy lehasználtam volna.


Eddig Telenoros netem volt amivel nagyon elégedett voltam csak felhívott egy T-mobilos ügyintéző és mindenféle kedvezmények ajánlgatásával rábeszélt erre a sz@rra.

Rákérdeztem pedig hogy gyors lesz-e és ő elkezdi hogy EDGE lefedettség van nálam ami nagyon gyors internetet biztosít. Most utánanéztem és kiderítettem hogy az EDGE a leglassabb...

Szépen kihasználta hogy nem nagyon értek ezekhez az informatikai dolgokhoz és rám sózta a leglassabb mobilnetet 8000 Ft-ért.


A Telenronál 7000 Ft-ot fizettem a netért ami jó gyors is volt csak már nem tudok vissza menni hozzájuk mert 1 év rab láncot aláírtam a T-mobilnál.

2013. dec. 8. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Te télleg hülye vagy. Rábeszélt arra, hogy fizess többet?

Egy aranyszabály az életben: ha valamiről nagyon győzködnek téged, az neked nagyon valószínű, hogy káros lesz.

2013. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen drágább de a Telenornál 15 gb-os volt ez meg 30 gb-os és bátran állította az ügyintéző hogy sokkal gyorsabb lesz.
2013. dec. 8. 17:02
 7/7 anonim válasza:
A hűségedhez hozzáadódóan nem tudsz átmenni egy másik csomagba?
2014. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!