Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet ezekről a helyekr...

Hogyan lehet ezekről a helyekről letölteni, lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Az a szituáció, hogy le akarok tölteni egy XY programot... Vagyok az adott oldalon, ahol írja, hogy Server 1 - Download Now... Rákattintok, bejön az oldal, ahol írja, hogy "download"... és itt jön be a probléma! Kérdőív kitöltését várja, de amúgy valami nyomorul reklám hülyeséget ad be, pl. Nyerj egy iPhone-t... 4 ilyen lehetőség van, de mindegyiknek telefonszámot kéne megadni, persze alul ott van: "Ez egy előfizetéses szolgáltatás. Az előfizetés 508 Ft..." És itt (nyilván) nem fogom megadni a telefonszámom!


Szóval, ez valami kamu oldal, vagy csak én nem értek hozzá...


Ja és az XY program, amit le akarok tölteni, annak a YouTube videója alatt az ilyen kommentek, hogy : "It's work" meg hasonlók miért vannak akkor?!.. Nem értem, mindegy, előre is köszönöm a választ!



2013. dec. 6. 00:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanez az eset, ne haragudj ha nem írok kétszer regényt. A lényege azonos:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__38..


Ha nem hack-ről van szó, az alapja ugyanaz. Ami nem létezik, nem jelent meg hivatalosan azt pont olyan oldalakról "töltheted le", ahol átvernek. Ha igazi és működik akkor máshol is elérhetőnek kell lennie, mert semmibe nem kerül 1 embernek letöltenie, majd azt a neten után ingyen terjesztenie. Ilyen viszont nincs, okkal.

A videó alatti komment pedig annyira hamis, mint a videó tartalma.

2013. dec. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!