Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti már nyertetek ASUS Magyaror...

Ti már nyertetek ASUS Magyarország nyereményjátékkal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Közel egy hónapja kaptam e-mailt, hogy nyertem a nyereményjátékukkal, s melyben azt írták, hogy várhatóan két hét múlva intézik az átadását. Nem történt semmi, ezért írtam egy e-mailt, információszerzési szándékkal. Jött a válasz, hogy az ügynökségük felveszi a kapcsolatot velem a héten. Ez volt múlt héten, most már csütörtök és még mindig semmi. Félreértés ne essék, nem az egyre jobban elnyúló időintervallum aggaszt, hanem hogy a sötétben tapogatózok. Átverésnek nem érzem, mert az e-mailt saját nevén küldte az illető, és az üzenet végén lévő "élőlábban" szerepelő címen tényleg van irodájuk. Most tartok ott hogy megint írnék egy e-mailt, de az már türelmetlennek, követelőzőnek hatna, így inkább türelmesen várok, és gondoltam megkérdezem, hogy másnak van-e már ilyen téren tapasztalata az ASUS magyarországi kirendeltségével.

2013. dec. 5. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Várj jövő hétig, és ha akkor sem adnak semmi életjelet, akkor küldj nekik egy emailt amiben te határozod meg az időpontot amikor számítani akarsz a megrendelt nyereményre. Mindazonáltal, pedig reagálni fognak ha nekik a megadott időpont nem lenne megfelelő. Legalábbis, tedd fel úgy a kérdést hogy nekik megfelelő lenne e a kiszállításra...


~ Remélem Segítettem.

2013. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. dec. 5. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!