Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért laggolij a játékban,...

Mért laggolij a játékban, mitől szar a netem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem értem mi lett a netemmel. Felmegyek CS-re, vagy SAMP szeróra, inkább samp, és van olyan, hogy minden pinge 0-át ír, majd elmegy a net, indíthatom újra, majd megin el megy stb.. CS zni meg nem is tudok...

Akkor ha skypeozok és özben pl Googlezek, akkor van olyan h 5 percenkét elmegy a net,de nem sok időre..

Egyébként ha simán netezek , akkor nincs probléma.. Mi leeht a baj ? Ja, és régen soha nem laggoltam játékokba...



2013. dec. 1. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben Router-en keresztül éred el az internetet, így lehetséges hogy az már kezdi megadni magát és ezért tapasztalod a leírt problémát. Ha van lehetőséged ár, akkor köss be egy másik router-t és úgy próbálkozz!
2013. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, azon érem el a netet. T-Homeos Router, nem a leg márkásabb. De eddgi nem volt semmi baj. Mikor ilyen "kocka" időszakomba voltam, volt hogy napi 10 órát legképeztem SAMPOZTAM, WOT metin stb, közbe skypeoztam is, és el se ment a net.. Most meg előfordul, és amikor elmegy akkor megszüntetem a kapcsolaatoat majd ujra csatlakoztatom..
2013. dec. 1. 07:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy a modemed fog tönkre menni, vagy csupán a net szolgáltatóddal van a baj... hívjad fel a Tcom-ot és jelentsd be... aztán kimennek, megnézik...
2013. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm, az volt a baj szerintem, hogy nem volt elég jó netem ahoz hogy skype+játék.. De most, hogy kiléptem skype, és telórol skypeltem semmi lagg nem volt.
2013. dec. 1. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!