Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a leggyorsabb webböngés...

Melyik a leggyorsabb webböngésző? Kérném, hogy olyan válaszoljon akinek van viszonyítási alapja.

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Három van a gépemen, leggyorsabb a Google Chrome (és még a memóriát se zabálja), Mozilla Firefox (nem lassú, de memóriazabáló, különösen kiterjesztésekkel), az Internet Explorer8 a leglassabb, de ez is jobb, mint a 7-es volt. Nálam a Chrome a nyerő, de Firefox importtal (Könyvjelzők és beállítások, keresős kezdőlapÖ.
2009. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem Windows alatt a Firefox, Kubuntu Linux alatt pedig a Konqueror volt a leggyorsabb. (3GB ram-mal nincsenek memória-gondjaim)
2009. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1. Google Chrome


2. Mozilla Firefox


3. I. Explorer

(2GB_RAM mellett)

2009. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
nekem az Opera 10 a leggyorsabb, viszont a hátránya, h néhány oldalt (pl. gmail) nem igazán támogat. Egyébként sokkal gyorsabb szerintem mint a Firefox, vagy akár a Chrome.
2009. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is Google Chrome a gyorsabb,ezután Mozilla,majd IE.Operát még nem próbáltam
2009. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagy hátránya a Firefox-nak, hogyha nagyobb frissitést kap, akkor ezt nem jó rátelepíteni (bugozik). A legjobb ilyenkor lementeni a Profiles-t és újratelepíteni. Így már nem lassú.
2009. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nekem is chrome van...és nektek a google chrommel nincsemek problémáitok? nekem egy időben nem nagyon működött este 10 körül,. mindid no net, simeretlen hibát irt ki, meg a videot sem akarja lejátszani...hiába telepitettem amit kell...internet böngészőm lejátsza...(az elején amúhy lejátszotta, aztán nemtom mi történt vvele)
2009. nov. 22. 13:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Google Chrome: nekem semmi gondom nincs vele, most is arról írok. De ez nem a "csupasz" Chrome, hanem a "hibrid". IE-t vagy Firefoxot bele lehet importálni. Így kell: Csavarkulcs, Könyvjelzők és beállítások importálása, rákérdez, hogy melyiket? Fontos még, hogy jól állitsd be a Beállításokat, pl. nagyon jó kezdőlapnak a www.google.hu/firefox.
2009. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy este 10 körül ilyen bajok vannak, okozhatja a szolgáltató részéről is valami hiba. Milyen neted van? Kábeles, mobiltelefonos, USB modemes, Wifi?
2009. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van friss Adobe Flash Player a gépeden? Lehet, hogy ez a baj. Rendszergazdai oldal, Programok telepitése, törlése, itt nézd meg, ha régi, akkor ez a gond. Töröld, aztán [link] innen telepitsd az újat. Different operating system or browse? Milyen operációs rendszerhez és böngészőhöz kell? Válaszd ki, aztán kattins rá és telepitsd. Ezt is érdemes elolvasni: [link]
2009. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!