Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google plusszt hogyan lehet...

A google plusszt hogyan lehet eltüntetni véglegesen?

Figyelt kérdés

Már mindent az köt össze. A youtube-on is úgy tudok kommenteket írni, ha előtte megadom a jelszavamat, (vagyis ha belépek a google plusszba). Anélkül nem enged írni, nem úgy, mint amikor még nem volt a google plussz.


Úgy akarnám, hogy kilépek a google plussz-ból, és a régi google felhasználónevemmel internetezek, és lépek be mindenhova.


Mert így tulajdonképpen egy adatlapra (Google plussz) tárolja, amiket megnéztünk. De én azt sem tudom, melyik az én google plussz adatlapom.



2013. nov. 29. 03:05
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. nov. 29. 03:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Most néztem bele először a google plusszba. Ugyanaz, mint egy másik facebook! Sz*r! Nekem erre pont nincs szükségem!
2013. nov. 29. 03:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugye a sorokból kivetted, hogy ha össze van kapcsolva a Google+-od a YouTube csatornáddal, akkor külön nem tudod törölni a Google+-t?

Illetve tudod, csak akkor törlődik a YouTube csatornád is és elvesznek az ottani videoid.

Meg van ez alkotva szépen a Google-tól!

2013. nov. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. dec. 1. 03:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Még csak annyit, hogy valamikor én is engedtem a Google cselszövésének, mikor felajánlotta egy linken, hogy kapcsoljam össze, de azt nem irta, hogy milyen veszélye lehet. Tehát bekaptam a legyet és összekapcsoltam. Utána rájöttem, hogy ez nekem nem jó. Azóta azt a megoldást választom, hogy bár össze van kapcsolva a kettő, de a YouTube-ra feltöltött videoimat nem osztom meg a Google+-on, amely igy eléggé üresen, de létezik.
2013. dec. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!