Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szokott lelassulni a net?

Miért szokott lelassulni a net?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Először leirom hogy általában 5-6mb-os a letöltési sebességem.pr-telecomnál vagyunk.de mostanába folyamatosan belassul. nagyobb a feltöltési sebességem mint a letöltési. 0.9mb-os a FELTÖLTÉSI és 0.20 0.50 közöé lemegy a LETÖLTÉSI.

valami segítség,tanács bármi jöhet.köszi



2013. nov. 28. 15:55
 1/4 Emberek ***** válasza:
vírusirtás, oprendszer karbantartás, kevés feltöltő, leterhelt hálózat, router, és még sokminden lehet
2013. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

vírusellenörzést csináltam,router rendben a rendszert meg akkor lefrissitem:D

de nem ugy értem hogy mikor letöltök,hanem amugy is.mindent lassan hoz be( google,youtube,facebook,gyakori..:D)

de egy 10-15perc után megjavul.

2013. nov. 28. 22:14
 3/4 A kérdező kommentje:

speedtest.datanet.hu

ezen az oldalon szoktam megnézni. a letöltési sebesség 0.30-50 a feltöltési 0.90 de az mindig állando.

2013. nov. 28. 22:16
 4/4 Emberek ***** válasza:
akkor nézd meg a feladatkezelőt, ha elvileg minden oké. Nekem ott volt a kutya elásva, mert a frissítés 100on járatta a processzort, és konkrétan semmit nem hozott be
2013. nov. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!