Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet valakit lenyomozn...

Hogyan lehet valakit lenyomozni az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok kaptam két üzenetet név nélkül, a kettő ugyan az csak egyik facebookon jött ( új felhasználó csak azért csinált valószínűleg új facet, hogy ezt elküldje ) és kaptam egyet E-mail on is, gondolom itt is újat csinált, mert mikor visszakérdeztem, hogy ki ő, akkor azt mondta hogy valaki...


Egy üzenetet küldött, mellé egy linket.


Fontos lenne megtudnom, hogy ki ő...


Meg lehet valahogyan? ( esetleg még informatikusnak adnék is érte pénzt, csak nyomozza le, pl: lakcím vagy valami... esetleg ha vidéki akkor elég a település neve is...)



2013. nov. 28. 15:25
 1/4 soccerway ***** válasza:
nem lehet
2013. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi... :/


Ez már csak kíváncsiságból: A rendőrök hogyan nyomoznak el így bárkit is, ehhez speckó cuccuk van, vagy ez csak a filmekben van így? :D

2013. nov. 28. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
A rendőrségnek hozzáférést adhat a szolgáltató bizonyos adatokhoz. Ezt akármilyen hacker nem "töri" fel. Annyira nem egyszerű, mint az urban legendekben mondják.
2013. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 28. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!