Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tilt le szinte minden...

Miért tilt le szinte minden országból egy videómat a youtube?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a problémám, hogy van feltöltve 3 saját készítésű filmem a youube-ra, és alá van vágva zene, amit ki is írt alapból a youtube a videó alá, meg bejelöltem egy valamilyen levélben, ha jól emlékszem, hogy nem saját zene van alatta, tán ha jól emlékszem valamilyen 3. félt írt a levél. Sajnos nem emlékszem már pontosan, hogy mi volt, csak arra, hogy arra vonatkozott, hogy elismerem, hogy nem én csináltam, vagy ilyesmi.

Na, ezek után, már nem volt minden országban letiltva a videó, meg ha egy régi linken rákeresek meg tudom tekinteni, kijelentkezve is (régebben ez is probléma volt, mert Mo-n is le volt tiltva.

De a saját csatornámon a 3-ból csak kettő videót mutat még nekem is, nem is lehet erre a videómra még kulcsszavakkal se rákeresni, de most pl ahogy kattintgattam össze vissza a csatornámon, megkérdezte, hgy legyen-e olyan videóm, amit első videónak rak be az engem nézegető emberkenek, mint ismertető rólam, és ott meg ott volt a 3. videóm is. De már nem mertem arra kattintani, mert ki tuja, hogy mi lesz vele.

Valaki tudna nekem tanácsot adni, mert nekem ez a youtube egy kicsit még kínai, nagyon ritkán vagyok fenn rajta(mármint sajáton, bejelentkezve) és amikor az első videómat töltöttem fel, akkor mintha kicsit más lett volna az egész. Szóval, ha valaki tudna abba segíteni, hogy el tudjam érni, hogy a videóim ne legyenek letiltva a fél világ elől, azt nagyon megköszönném. Illetve abban is kéne segítség, hogy ez az átkozott 3. videóm látszódjon a saját videóim közt, mert nagyon zavaró, hogy nincs ott. Így is csak úgy tudom megnézni azt a videót, hogy amikor felraktam youtube-ra, a face-n, egy külön csoportba megosztottam, és abból a csoportból tudom megnézni csak.

Kicsit kesze-kusza lett az egész, meg nagyon hosszú, de sajnos én ilyen bőbeszédű vagyok :S

A segítségeket előre is nagyon nagyon szépen köszönöm!



2013. nov. 28. 00:26
 1/2 A kérdező kommentje:

óó, közben megtaláltam ezt az izét, amit bejelöltem.

Szó szerint ez:

Elismert 3. féltől származó tartalom.

MEg, most meg is találtam ezt a 3. videómat, a szerzői jogi követelmények fülnél. De csak itt. Amikor rákattintok a felhasználó nevemre, akkor ott még mindig csak a két videóm van. Nem értem...

2013. nov. 28. 00:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a youtube sem érti és állandóan változtatnak.

Én is küszködtem ezzel aztán feladtam. :)


"videóim ne legyenek letiltva a fél világ elől" - szerintem rakd fel máshova, mondjuk a vimeora

2013. nov. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!