Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy a feltöltésem?

Miért nem megy a feltöltésem?

Figyelt kérdés
Töltöttem le néhány filmet és nem akarja feltölteni.. Letöltés közben a feltöltés az 1.2-1.3 Kb/s (tudom nagyon kicsi a feltöltésem..) De még 1 B se ment fel.. Letöltés után meg nem megy a feltöltésem.. Mivel nCore-ról töltöttem ezért jó lenne ha menne a feltöltés is de meg sem mozdul.. 1 videónál ment fel 4 MB de az is megállt.. Miért? :O
2013. nov. 27. 10:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Még az is érdekelne hogy miért kicsi a feltöltésem? Letölteni 1.2 MB-vel tudok de a feltöltésem az nagyon kicsi.. (10 MB-es netem van..)
2013. nov. 27. 10:30
 2/3 csacsi2 ***** válasza:

Lehet passzív vagy, vagy...

Nincs kinek feltölteni,tűzfalad blokkolja,sokan vannak a torrentre akik gyorsabbak nálad így hozzájuk előbb kapcsolódnak,Túl sok kapcsolatod van a gépen és xp,vista esetén korlátozza az egyidejü kapcsolatokat, rosszul van beállítva a kliens, DHT be van kapcsolva így nem számolja az arányt és még sokminden:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__25..

2013. nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csacsi2 ***** válasza:
A szolgáltató úgy nevezi el a csomagokat, hogy a maximális sebességet adja, amennyivel soha nem megy. A szolgáltató garantált sávszélességét kell nézni nem a max-ot. A feltöltés mindig lassabb mint a le.
2013. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!