Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Racing-bazár csak sztem nem...

A Racing-bazár csak sztem nem ér semmit?

Figyelt kérdés
Többször belefutottam már pl. hogy google keresésnél kidobta mint találat, a RB keresőmotorja talált is egy csomó mindent, csak számomra nem fontos dolgot, avagy szemetet... egész pontosan én ott még nem találtam semmi hasznosat..

#Racing-bazár
2013. nov. 20. 20:37
 1/1 bpista01 válasza:
Régebben (kb amikor a posztod született) valóban elég kaotikus volt sokszor az oldal keresője + a google is tele volt rengeteg zagyva linkkel, de hála" ez napjainkra elég sokat javult. Én kb 7 éve hirdetek és adok el napi szinten a Rb-on és rendszeresen vásárolok is az oldalon. Régebben párhuzamosan hirdettem az autóalkatrészen, apródon és a bazáron is, de a többit leépítettem, nekem a bazár vált be legjobban. Arról nem is beszélve, hogy töredék áron tudok kiemelni mint mondjuk az autoalkatresz.hu-n vagy a jofogason.
2019. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!