Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows Xp-n hogyan lehet új...

Arrrni kérdése:

Windows Xp-n hogyan lehet új hálózatot beállítani T-mobile-os USB-s mobilnetre?

Figyelt kérdés
A lépésekre lennék kíváncsi!
2013. nov. 19. 19:35
 1/1 anonim válasza:

USB-s netet már telepítettem gépre, igaz, nem T-mobile volt, de gondolom, nagy különbség nem lehet.

Egyébként a vásárláskor adnak hozzá részletes, magyar útmutatót, hogy hogyan kell feltenni. Ott a lépések is le vannak írva, és az esetleges hibák és megoldásuk is.

Bedugod a gépbe az USB-t és a gép érzékeli, rögtön feldob egy ablakot, hogy új eszköz telepítésre kész, és kiírja a lépéseket, feltelepíti a programot, amit ha kész, meg tudsz nyitni, és ott lehet végezni beállításokat, pl. hogy gép bekapcsolásakor automatikusan nyitja a programot is, meg ilyenek.

Amikor én telepítettem ilyen netet, akkor közben felugrált az xp hálózati varázslója, hogy akarok-e új hálózati kapcsolatot beállítani, ezt mindig bezártam, nem kellett az xp-n beállítani semmit.

Ha nem akarja feltenni, vagy megnyitni, akkor az xp-vel is lehet gond, bizonyos frissítéseknek fenn kell lenni a gépeden.

Remélem, tudtam segíteni :)

2013. nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!