Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb adsl szolgált...

Melyik a legjobb adsl szolgáltató T-Com területen? Jelenleg is van ADSL elöfizetésem telefonvnal nélkül. Ezután is ilyet szeretnék, de váltok mert megemeltéka díjat. Nem kell gyors, de legyen stabil és olcsó.

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 14:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és persze korlátlan kell!
2009. nov. 18. 15:02
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt nézz körül, szinte minden szolgáltató szerepel:

[link]

Saját irányítószámod beírásával választhatsz!

2009. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

...hmm, telefon vonal nélkül, nemigen kapsz külső ADSL szolgáltatót, ...a T-Com nem fog hozzájárulni.

sajna csak a T-com marad, vagy próbálkozz kábeles megoldásal, sokkal megbízhatóbb!

(uis, sajna nekem T-Com vonalas telefonom van, és külön cirkusz volt, hogy váltáskor nem őket választottam, hanem egy másik szolgáltatót (2 hónapig még Net-tem se volt!)

és azóta is szinte óránként megszakad a kapcsolat a külső szolgáltatómmal a gagyi, túlterhelt (most már a TV műsorokat is ezen szállítják) elhasználódott 2 eres vezetékek miatt! (Invitel) ennyit a T-Comról.

Nálam csak a kábel jöhet, későbbiekben számításba! ):(

2009. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már egy éve használom a telefon nélküli szolgáltatást és nem T-COMOS!!!

Más nem jöhet számitásba csak ADSL...

2009. nov. 19. 10:31
 5/9 anonim ***** válasza:

igen az Externet-nél VOLT ez a lehetőség, de máshol nem áll fen.

(nézd meg az ADSL szolgáltatók ajánlatát, első feltétel a vezetékes telefonvonal megléte, + a vonalat szolgáltató cég hozzájárulása!)

2009. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A T-Com nem korlátozhat ebben semmit!!!

Nekem a kérdésre kéne a válasz.

Eddig a GTS-datanet szerintem a legjobb...

De ha van jobb ajánlhatnátok, mert nem tudom mennyire stabil

2009. nov. 19. 15:03
 7/9 anonim ***** válasza:

...ahogy gondolod.

Nekem csak úgy lett újból, SZABÁLYOS szolgáltató-váltás után! Net-em, hogy megjártam a Nemzeti Hirközlési Hatóságot, és az Országos Fogyasztó-védelmi Hatóságot, azok "rábeszélése képpen lett, 2 hónap kimaradás után újból Internet kapcsolatom. (pedig, vezetékes T-Com telefonom is van)

2009. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2009. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

legnagyobb választék, árak, szolgáltatások, hűség idők összehasonlíthatóságával:


[link]


[link] /keres/altalanos/internet/otthon

2009. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!