Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a Bithorlo torrent...

Mi történt a Bithorlo torrent oldallal?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
nemtudom,de nekem se tölti be :@ rem semmi komooly
2009. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nekem sem
2009. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
82%
Azt írja ki az oldal, hogy lefoglalták a szerverüket vmi országos razzia során... remélem nem sokára ismét tökéletesen fog müködni...
2010. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
38%
Lefoglalták a szerverük, mondjuk nem volt országos razzia minden más torrent megy ha nem vettétek volna észre. Múlthéten bannoltak egy bizonyos felhasználót az meg rájuk küldte a rendőrséget. Most nézhetnek ki a fejükből. Megérdemlik mert nagy arcuk volt. xD
2010. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Utolsó, ez nem igaz! Az nCore is le lett foglalva.
2010. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Eruthalion válasza:
Nem csak a Bithorlo, hanem számos más torrentoldal is eltűnt. Én személy szerint nem voltam túl sokon fent, de a minap voltam egyik munkatzársam gépét szerelni, aki vagy 15 - 20 oldalon is regisztrálva volt, és panaszkodott, hogy alig maradt egykettő torrentoldal, ami még működik.
2010. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát gyerekek ez történt [link] ebben a cikkben még nincs megerősítve a hír de ha ide-> [link] nézünk mi tudjuk
2010. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
... és itt van összegezve minden! olvassátok el érdemes!! [link]
2010. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!