Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a facebookon valakit...

Ha a facebookon valakit ismerősnek jelölök, de nem jelöl vissza, akkor ha visszavonom azt és újból bejelölöm, újból megkapja?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy mondjuk 2 éve összevesztünk és akkor nem jelölt vissza, ha most újra bejelölöm úgy, hogy leveszem a jelölést, megkapja, és visszajelöl?


Egyébként nem tudom hol gyökerezhet ez a probléma, hogy egy nagyon szoros régi ismerősöm megszakította velem a kapcsolatot és igen, valószínűleg nem oldja meg egy facebook visszajelölés. Bár volt már, hogy online el tudtam intézni ilyen ügyet úgy, hogy újra kapcsolatba kerültem az illetővel és minden tisztázódott.... De ez lényegtelen.


Tehát újra megkapja?


2013. nov. 11. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
igen , meg
2013. nov. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!