Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore oldallal hogy vehetem...

Ncore oldallal hogy vehetem fel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Regisztráltam, küldtem sms-t aktiváltam, legalább is az sms szerint sikeres volt a regisztráció. Viszont a belépésnél hibásnak írja a felhasználónevet és a jelszót is. A jelszó emlékeztetésnél meg azt írja h nincs ilyen e-mail cím regisztrálva. Hogy vehetném fel a kapcsolatot?
2013. nov. 11. 01:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szerzel egy ismerőst aki bent van ncore-on, és tőle kuncsorogsz meghívót.
2013. nov. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát az ismerős szerint ő nem tud meghívót küldeni, csak a modik....
2013. nov. 11. 01:47
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

Egy bent lévő tag meghív ha van rá elég pontja. Van egy bizalmi alapja, mivel ha elszúrsz valamit akkor őt is kitilthatják, ezért nem kapsz csak úgy bárkitől.


Ha valaki meghívna de nincs elég pontja, támogató sms-ért cserébe meghívhat. Ha ő nem fizetné ki, akkor te adod neki a pénzt, és így közvetetten bevásárlod magad. 700 forint Paypalon keresztül, vagy 1016 forint az sms.

És igen, hiába azt mondják hogy ha pénzt kér akkor átverés, mégis az igazi oldalon is ugyanúgy a pénz diktál, és megveheted magadnak a szir-szar kedvezményeket (ha normálisan használod az oldalt, fizetés nélkül is bent lehet maradni persze, ez nem kötelezettség).

2013. nov. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 karesz01 ***** válasza:

Jelenleg az (E)-be buktál bele .

A barátoddal beszélj hogy hívjon meg ha már barátok vagytok .

Azaz (A) lehetőség az alábbi listából .


---

Meghívóval bekerülni egy torrent oldalra az alábbi lehetőség(ek) van(nak) :

Meghívót szerezni :


( A )

Meghívóval ( 1 ) / ( körülnézel ki van fent az adott oldalon )

( Barátaid, ismerőseid, rokonaid, munkahelyi kollégáid között keressél olyat , aki már bent van , ad neked meghívót )


( B )

Meghívóval ( 2 ) / ( meghívó "belső" cserével )

-Az általad használt torrent oldalak fórumában keresel egy olyan részt ,

ahol a meghívókat kínálnak , kérnek

( vigyázz a csalókkal sajnos mindenhol vannak )


( C )

Meghívóval ( 3 ) / ( meghívó "külső" cserével )

( meghívó cserével foglalkozó oldalak segítségével )

( vigyázz a csalókkal sajnos mindenhol vannak )


( D )

Meghívóval ( 4 ) / ( Valaki ad neked csak úgy ismeretlenül )

( na , ennek az esélye szinte 0 "zero" )

A meghívó fél(aki küldte a meghívót azaz ő) felelősséggel tartozik a meghívót fél(aki kapta a meghívót azaz te) ért.

Ha bármelyik torrent oldalon a meghívót felet ki kell szabálysértésért dobni akkor a meghívó fél is repül vele együtt.

Főleg egy idegen esetében aki mondhat és ígérhet bármit, nincs arra garancia hogy be fogja,

tudja vagy akarja majd tartani a szabályokat.

Ezért nem hív meg idegeneket senki az adott torrent oldalra .


( E )

Meghívóval ( 5 ) / ( valaki eladja neked )

( és amire rájössz hogy átvertek , késő lesz )

( vigyázz a csalókkal sajnos mindenhol vannak )

// TILOS és KIZÁRT - de létező lehetőség //

2013. nov. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Khmmm. szeretők voltunk....azóta behalucinálta h én csak az ürügyet keresem a zaklatására...pedig tényleg csak ezért kerestem hátsó szándék nélkül. És amíg együtt voltunk sok filmet letöltöttünk és vissza is lettek töltve.
2013. nov. 11. 01:52
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valaki meghívna de nincs elég pontja, támogató sms-ért cserébe meghívhat."


ha van elég pontja. akkor sem tud meghívni egy Tag rangú sem, csak Elite, vagy magasabb rangú felhasználók tudnak meghívót küldeni

2013. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

copypast ncore-ról:

A meghívásról:


 Egy meghívó elküldése 1000 pontba "kerül", Prémium státusszal 50-be. (A pontrendszerről bővebben -> ITT)

 Csak Elite, vagy magasabb rangú felhasználók tudnak meghívót küldeni! (Rangokról bővebben -> ITT)

 Havonta 1 darab meghívó küldhető. (Prémium előfizetők korlátlan számban küldhetnek)

 Egy időben egyszerre csak 1 meghívóval rendelkezhet mindenki!

 A meghívó a küldéstől számított 1 hónapon belül használható fel!

 A meghívó felelősséggel tartozik a meghívottjaiért (nagyobb szabálytalanságok esetén pl.: aránycsalás)!

 Meghívó árulása, cserélése külső fórumokon, oldalakon azonnali törlést von maga után és szigorúan tilos!

2013. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!