Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon hol lehet beállít...

A facebookon hol lehet beállítani hogy ne lássa mindenki hogy kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés
XD
2013. nov. 10. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Kisgyermek, minek vagy a Facebook-on, ha titkolni akarod az adataidat? Aki oda beregisztrál, az azt szeretné, hogy lássák, ki ő, mi ő. Ha titokban akarsz maradni, ne legyél a Facebook-on. Ha meg a másik balek előtt akarod titkolni, hogy mással is kapcsolatban vagy, akkor szélhámos is vagy.
2013. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rögtön a kapcsolati státusz mellett van egy láthatóság gomb, amikor szerkeszted...
2013. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. 19 f vagyok és csak azt akarom hogy az ősök ne lássák, mert akkor jön a kérdezősködés stb...
2013. nov. 11. 00:05
 4/6 anonim ***** válasza:
19 éves kispapucs vagy? És nem mered megmondani otthon, hogy van egy társad? Akkor mégis jogos volt a kisgyerek megszólítás. )) Miért, mert a sarokba kellene állni ezért vagy kukoricára térdepelni? :O)))
2013. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

XD látom még nem sikerült felfogni ...


bár lehet hogy nem is teljesen egyértelmű,de nem akarom hogy az ősök napokon keresztül kérdezősködjenek. IDEGESÍTŐ.


de már nem is aktuális a kérdés,mert igazábol lesz.r.m ,had kérdezősködjenek,max nem válaszolok

2013. nov. 11. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan mondod, hogy 19 éves vagy? Mert ha ezt egy 12 éves kislány kérdezi, teljesen érthető.. de egy 19 éves ember? Nekem már vagy 8-10 "kapcsolatom" volt ennyi idős koromban, a szüleim meg gondolták, hogy így van ez rendjén..
2013. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!